Yapılacak İşlemler

Web Sitesine sahip olmak isteyen bir Avukat iseniz yapılacak işlemler şu sırayla gerçekleşecektir;

  1. İlk olarak bize paket başvurusu yapmadan önce alan adınızı ODTÜ Nic.tr' den tahsis etmeniz gerekmektedir. Alan Adı Başvurusu Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

  2. "Hemen Başvur" sayfasından istediğiniz paketi seçip, başvuru formunu tamamlayarak kredi kartınız ile ödeme işlemini gerçekleştireceksiniz.

  3. Başvurunuz alındıktan en geç 2 gün içerisinde başvuru formunda belirttiğiniz mail adresinize, Nic.tr den almış olduğunuz alan adınızı bizim serverlarımıza yönlendirmenizi ve web sitenizi hazırlayabilmemiz için web sitesi içeriğini ve şablon seçmenizi isteyeceğimiz bir mail göndereceğiz.

  4. Web sitesi içerik bilgilerinizi ve seçtiğiniz şablon numarasını bize mail ile geri bildirmenizden itibaren, başvurunuz tasarım sırasına eklenecek ve en geç 10 gün içerisinde web siteniz tamamlanacaktır.

Not: Başvurunuzdan sonra web sitesi tasarımınızı daha sonra yaptırabilir. Mail adresi kullanmak isterseniz bize açılmasını istediğiniz mail hesaplarını bildirerek size gönderilecek bilgiler doğrultusunda mail kullanımına başlayabilirsiniz.